دانلود آموزش CINEMA 4D R18 New Features

CINEMA 4D R18 محصولی از MAXON یکی از اپلیکیشن های مدلسازی سه بعدی، انیمیشن سازی و رندرینگ است. این نرم افزار تمام امکانات لازم در زمینه مدلسازی و انیمیشن سازی حرفه ای مانند ابزارهای نورپردازی، بافت دهی، رندرینگ، متحرک سازی و ….

را بعلاوه تمامی مولفه های استاندارد و پیشرفته را در اختیارتان قرار می دهد. به طور کلی سینما فوردی امکانات بسیاری در زمینه ی فیلم، تلویزیون، تبلیغات، شبیه سازی های علمی، معماری، طراحی محصول و یا هر رشته ی دیگر، فراهم می نماید و به کمک آن می توانید شبیه سازی ها و مدل سازی های طبیعی و مختلفی داشته باشید. موشن گرافيك يا گرافيك حركتي با استفاده از تكنولوژي ويدئو يا انيميشن و با ايجاد

توهم حركت يا تغيير در ظاهر المان هاي بصري ايجاد مي شود. موشن گرافيك معمولاً وقتي كه براي پروژه هاي مالتي مديا به كار مي رود با صدا همراه خواهد شد. موشن گرافيك معمولاً در رسانه هاي الكترونيك ديجيتال تجلي مي يابد ولي در رسانه هاي دستي هم مي تواند ايجاد شود. Motion Graphic

یا علم تلفیق حرکت و صوت در رسانه های امروزی به جائی رسیده است که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت نقشه بیتی و برداری و اضافه کردن Sound Effects به آنها میتوان آثار بدیعی را خلق کرد که در نوع خود بی نظیرند و در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلوزیونی و اینترنتی میشوند.
در دوره آموزشی Lynda CINEMA 4D R18 Essential Training: Motion Graphics با سینما فوردی آر ۱۸ به طراحی موشن گرافیک های مختلف می پردازیم.

سرفصل های دوره آموزشی Lynda CINEMA 4D R18 Essential Training Motion Graphics

زبان آموزش انگلیسی است
– راه اندازی صحنه
– مدل سازی با Spline
– استفاده از فایل های Illustrator در C4D
– عمق اکستروژن جزئیات
– متحرک سازی در نوارزمان
– ایجاد کلون
– استفاده افکتور
– نورپردازی
– استفاده از مواد
– ایجاد مواد متحرک
– ترکیب رندر ها با افترافکت و C4D
– رندر موشن گرافیک در C4D

دانلود از لینک زیر

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *